Київське таксі

Швидко замовити таксі по Києву чи за межі міста дуже просто

Як заощадити гроші

10 серпня

Про особливості роботи таксомоторних компаній

12 січня

Як заощадити час

5 грудня

Мистецтво “Автостопа”

17 лютого

Скористайтеся інформацією нашого сайту

Тут зібрані цілодобові телефони всіх київських таксі та тарифи на їхні послуги.

Є дані про додаткові послуги: перегін вашої машини за вказаною адресою, автомобілі бізнес класу, перевезення вантажів та надання професійних вантажників, доставка ділової пошти, подарунків, автобусне обслуговування, “трансфер” – зустріч біля трапа літака, на вокзалі. Порівнявши розцінки та можливості автопарків різних компаній Києва легко вибрати оптимальний варіант для вас!

Вступайте та отримуйте ексклюзивні пропозиції!

Наші клієнти отримують доступ до ексклюзивних пропозицій, акцій та знижок на поїздки по Києву та області.

Від нашого партнера

EA-LOGISTIC

Переходьте до нових обріїв з EA-LOGISTIC! Ми раді оголосити про запуск унікальної послуги – переїзд із квартири на квартиру https://ea-logistic.com.ua/ua/kvartirnij-pereyizd/. Новий етап у вашому житті заслуговує на професійний підхід. Надійність, оперативність та турбота про ваш комфорт – ось наші гарантії. Довірте свій переїзд досвідченим рукам EA-LOGISTIC, та створіть нові спогади з нами!

Мега Транс

З гордістю повідомляємо про новий етап розвитку нашої компанії завдяки стратегічному партнерству з провідною компанією “Мега Транс”. Тепер, поєднавши наші зусилля, ми раді запропонувати унікальну послугу – оренду автобуса на весілля https://mega-trans.com.ua/avtobus-na-vesillya/. Завдяки широкому парку сучасних та стильних автобусів “Мега Транс” ми гарантуємо нашим клієнтам не лише комфортну, а й незабутню подорож в один із найважливіших днів їхнього життя.